İSTANBUL
0850 255 0 212

Hizmetlerimiz

Demirdöküm kombi servisi

Teknik servisimiz, kaliteli ve güvenilir bir şekilde arızalarınızı gidermek ve hızlı servis anlayışımızla siz değerli kombi kullanıcılarının memnuniyeti doğrultusunda hizmet kalitemizden ödün vermeden yıllardır bu sektörde sizler için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Günün her saati bizleri arayarak kombiniz hakkında her konuda bilgi alabilir veya arıza ve bakım taleplerinizi iletebilirsiniz. Bu durumlarda sizler için anında çözüm üretmek bizim müşteri hizmet politikamızın bir gereğidir. Bu da bizleri başarılı kılan en belirgin özelliğimiz olarak ortaya çıkmaktadır. Demir Döküm kombi servisi olarak çalışmalarımızı, konusunda uzman ve sertifikalı teknisyenler ile gerçekleştiriyor ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile hizmetlerimizi en doğru şekilde sunmaya çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin tüm problemlerinde firmamızı aramanız yeterli olacaktır. Yerinde hizmet veren teknik servisimiz aynı zamanda garantili servis hizmeti vererek kombinizle ilgili tüm sorunların çözümünü sağlamaktayız.

DemirDökümKlima Servisi

Demir Döküm kombi servisi yanı sıra Demir Döküm klima servisi olarak da klimalarınız ile alakalı sorunlarınızda da sizlere güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Demir Döküm klimalarınızın bakım işlemlerinde de bizleri güvenle arayabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımız ile birlikte çalışmalarımıza devam ediyor ve çözüm odaklı yaklaşımımızla klimalarınızda da sizlere yardımcı oluyoruz. Demir Döküm markalı her modeldeki klima ve kombilerinizin arıza, onarım ve bakımlarını uzman teknik ekibimizle büyük bir titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Teknik servis olarak, her yeni çıkan model hakkında teknisyenlerimizi yıl içinde eğitimlerden geçirerek tüm modeller hakkında bilgilendirmeleri yapıyoruz. Bu sayede teknisyen ekibimiz adresinize geldiğinde kombi ve klimanız hangi model olursa olsun profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir.

Hizmet Kalitemiz

Demir Döküm markalı tüm modellerdeki kombi ve klimalarınıza yerinde bakım ve onarım hizmeti veren firmamız tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermektedir. Servisimiz, çalışan personellerimize de bu bilinci aşılayarak onlarında güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet vermesini sağlamaktadır. Adresinizde onarım hizmeti veren teknik servisimiz, hızlı bir şekilde arıza tespiti yaparak en kısa sürede sorunu çözümlemektedirler. Parça değişimi gerektiği durumlarda tamamen orijinal parça kullanılarak 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. demirdokumkombiservisi.net/ internet sitesi üzerinden arıza kaydınızı oluşturabilir ya da servisimizin müşteri hizmetleri kurumsal numarası olan 0850 255 0 212 telefonundan servisimize ulaşabilir ve servis ve bakım talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul’un hemen her bölgesinde sizlere hizmet veren ekibimiz mobil araçları ile sürekli sahadadır. Mobil araçlarımız her modeldeki kombi ve klimanın muhtemel arızalanabilecek olan parçalarını araçlarda bulundurarak tam donanımlı bir şekilde servise çıkmaktadırlar. Hem araçlarımızın hem de ustalarımızın tam donanımı sayesinde klima ve kombilerinizin muhtemel arızaları en kısa sürede tespit edilerek çözümlenmektedir.

Demir Döküm klima ve kombi servisi olarak sizlerden gelen olumlu geri bildirimlerle kendimizi daha da geliştirerek, bir sonraki işimize daha da motive bir şekilde gidiyor ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırıyoruz.

TIKLA ARA