İSTANBUL
0850 255 0 212

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi

DemirDöküm kombi servisi, kombi ve klima sektöründe genel merkezden bağımsız özel servis olarak çalışmaktadır. Yetkili servis olmayan servisimiz kullanıcı talebi üzerine özel servis hizmeti sunmaktadır. Demir Döküm kombi servisi olarak vermiş olduğumuz teknik hizmetlerde birçok kombi modeli görme şansımız bulunmaktadır. Büyük bir konfor sağlayan kombi ve doğalgaz sistemleri düzenli olarak bakım yapılması gereken sistemlerdir. Bu bakımların yapılmaması ya da aksatılması gibi durumlarda arızalar oluşabilmekte ya da birçok tehlikeli durum ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle bakımlarının düzenli yapılması ve her türlü arızalarında, arızanın hızlı bir şekilde tespit edilmesi ve onarımının yapılması gerekmektedir. Demir Döküm Kombi servisi olarak eğitimli ve sertifikalı teknik servis ekibimiz ile kombi bakım ve onarım hizmetini yüksek kalite standartlarında ve güvenlik prosedürleri ile sağlamaktayız. Firmamız sağladığı hızlı ve kaliteli teknik servis ile İstanbul genelinde birçok ilçeye yayılmış servis ağı ile güvenilir hizmet vermektedir.

DemirDöküm Kombi Arıza ve Onarım

Kombi cihazları sürekli çalışan cihazlardır. Bunun yanı sıra kış aylarında daha yoğun çalışmaktadır. Ayrıca kombi cihazları hem elektrik, hem su, hem de doğalgaz ile çalışan kompakt cihazlardır. Bu nedenle arıza yapmaları da gayet doğaldır. Demir Döküm kombi servisi, siz değerli müşterilerimizden gelen taleplere anında cevap vermektedir. Konusunda uzman ve deneyimli teknisyenlerimiz ile kombi arıza, bakım ve onarım konusunda kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız, sağladığı kaliteli ve güvenilir hizmet ile kombilerin her türlü arızasını gelişmiş teknolojik donanımları ve dünya standartlarındaki yöntemleri ile kısa sürede tespit etmekte ve onarımını sağlamaktadır. Kombilerinizde oluşan arızalarınızda değiştirilmesi gereken parçaların değişimi orijinal yedek parça kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Firmamız sağladığı kaliteli ve güvenilir hizmeti sizlerin güvenliği ve memnuniyetini sağlamak prensipleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirmekte ve yenilemektedir. Teknik servisimiz yoğuşmalı ve normal kombilerinizde oluşabilecek bakım ve arıza talepleriniz için sürekli sizlerin hizmetindedir. Müşteri memnuniyeti garantili hizmet veren servisimiz, kalifiye teknik servis personelimiz ile zamanında ve doğru müdahaleler ile cihazınızın problemini en kısa sürede çözecektir.

DemirDöküm Kombi Servisi Hizmet Kalitesi

Teknik servisimiz vermiş olduğu tüm bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıllık işçilik ve parça garantisi vermektedir. Gün içi ve hızlı teknik servis hizmeti sağlayan firmamız müşterilerimizin ürünlerinden maksimum derecede verim almasını ve müşteri şikâyetlerinin en düşük seviyeye indirilmesini sağlamayı amaç edinmiştir. Servis personelimiz güler yüzlü ve müşteri odaklı yaklaşımı ile hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimizden olumlu geri bildirimler almaktadır. Kombi arızalarınızda yaptığımız parça değişimlerinde kesinlikle yan sanayi parça kullanmayız. Tamamen orijinal yedek parça kullanmaktayız. Teknik servisimizden almış olduğunuz tüm kombi servisi hizmetlerinde servis hizmeti konusunda sizlere yardımcı olan personelimiz kombinizin bakım ve onarım hizmetini tamamladıktan sonra sizlere ürün garanti fişini onaylayarak teslim ederler. Bu evrak ile Demir Döküm kombi servisi hizmetimiz 1 yıl garanti altına alınmış olacaktır. Cihazınızda aynı sorun tekrar oluştuğunda servisimizden ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz.

DemirDöküm Kombi Servisi İletişim

Kombilerinizde meydana gelecek arızalar ve bakım işlemlerinizde firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşabileceğiniz gibi demirdokumkombiservisi.net/ internet adresimizden de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Her modeldeki Demir Döküm kombilerinizin bakım ve onarım hizmetleri için servisimize kayıt oluşturabilir ve karşılığında kaliteli ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Teknik servisimize 0850 255 0 212 numaralı müşteri hizmetleri telefonumuzdan da ulaşabilir ve operatörlerimize servis talebinizi iletebilirsiniz. Teknik servis ekibimiz en kısa sürede sizlerle irtibata geçecek ve randevu alarak sizlere hizmet sağlayacaktır.

 

TIKLA ARA