İSTANBUL
0850 255 0 212

Demirdöküm Kombi Bakımı

Demirdöküm kombi servisi

Demirdöküm kombi bakımı, Kış aylarında Demir Döküm kombinizden yüksek verim elde etmek istiyorsanız kışa girmeden kombi bakımını yaptırmalısınız. Demir Döküm kombi bakımı teknik servisimiz tarafından uzman teknisyenler aracılığı ile yapılmaktadır. Bu sayede hem kış aylarında kombinizden yüksek verim elde edecek, hem de yüksek faturalardan kurtulmuş olacaksınız. Yıllık olarak kombinizin kesinlikle iç temizliği ve petek temizliğinin yapılması gerekir. Aksi taktirde büyük arızalar meydana gelebilmekte ve maliyet artmaktadır. Servis olarak sizlere yılda iki defa bakım yaptırmanızı öneriyoruz. Demir Döküm kombi bakımı yaptırmaya karar verdiğinizde öncelikle uzman teknisyenleri olan bir teknik servisten destek almalısınız. Kombinizde yaşadığınız bir arızada ya da ısıtmama probleminde kendiniz kesinlikle müdahale etmemeli ve teknik servisimize iletişim numaralarından ulaşarak servis talebinde bulunmalısınız.

DemirDöküm Kombi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Kombi bakımı, kış ayları gelmeden yaz sonu ya da sonbahar aylarında mutlaka yapılmalıdır. Kombi bakımı için bu ayların tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Öncelikle birçok kombi servisi kış gelmeden kombi bakımlarında farklı kampanyalar uygularlar. Kış aylarında yoğun kullanıma bağlı olarak bakım ve arıza talepleri çok daha fazla olduğundan servis talebi de fazlalaşır. Bu nedenle servis taleplerinize verilen randevu ileri bir tarih olabilir. Bunun sonucu olarak soğukta ve zor şartlarda beklemek zorunda kalırsınız. Bu nedenle kış girmeden bakımlarınızı mutlaka yaptırmalısınız. Zamanında bakımı yapılmayan kombilerin, uzun süre kullanım dışı kalmasından dolayı arızalanması da yüksek bir ihtimaldir. İstenmeyen durumlarda arıza yaşanmaması adına kombi bakımınızı zamanında yaptırmalısınız.

DemirDöküm Kombi Bakım Aşamaları

Servisimizden kombi bakımı için servis talebinde bulunduğunuzda en kısa sürede evinize gelen ekiplerimiz kombinizin bakımını aşama aşama yapmaktadırlar.

  • Kombinin tüm kapakları sökülerek parçalarının görünürlüğü sağlanır,
  • Cihazın içindeki su boşaltılarak genleşme tankı hava basıncı kontrol edilir ve eksikse hava basılır,
  • Fan sökülür ve pervane kanatları temizlenir,
  • Brülör sökülerek gaz kanalları iyice temizlenir,
  • Emniyet ventili ve hava atma purjörü temizlenir,
  • Üç yollu vana takımları kontrol edilir. Su contası, su türbünü, şalter kolu, yaylı mil gibi parçalardan gerekli olanlar değiştirilir,
  • Soğuk su giriş filtresi ve su dönüş filtresi sökülerek temizlenir,
  • Cihazın iç kısımları özel solüsyonlu su ile temizlenerek korozyona karşı koruma sağlanır,
  • Gaz, su ve elektrik kaçak kontrolleri yapılır,
  • Cihaz çalıştırılır ve petekler ısıtılır. Peteklerin hava kontrolü yapılarak cihazınız size emniyetli bir şekilde teslim edilir.

Kombiler çok amaçlı ve oldukça etkili kullanıma sahip olsalar da bakımları yapılmadığı zaman büyük arızalara neden olabilirler. Bu nedenle kombi bakım zamanlarını aksatmadan yaptırmalı ve bu konuda mutlaka hassas davranmalısınız. Demir Döküm kombi bakımı konusunda hizmet veren servisimiz alanında kurumsal hizmet vermektedir. Kışın soğuk havaların evimize veya iş yerlerimize girmesini engelleyen son yılların en iyi ısınma aracı olan kombiler, kullanıcılarına pek çok açıdan avantaj sağlamaları ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle ısınma ve sıcak su ihtiyacında tasarruflu cihazlar olarak bilinen kombiler, kurulumu ve montajından sonra da birçok açıdan bakıma ihtiyaç duyarlar. Birçok kombi kullanıcısının tercihi olan firmamızda kombi bakımının yanı sıra tamir ve bakım işleri de itina ile yapılmaktadır.

DemirDöküm Kombi Bakımı İletişim

Demir Döküm kombi bakımı için teknik servisimizi 0850 255 0 212 numaralı müşteri hizmetleri numaramızdan arayarak randevu alabilirsiniz. Servis operatörlerimiz size en uygun zamanda randevunuzu verecek ve randevu tarihinde ve saatinde ekiplerimiz adresinizde hazır bulunacaklardır. Bununla birlikte demirdokumkombiservisi.net/ internet adresi üzerinden de kayıt oluşturabilirsiniz.

TIKLA ARA