İSTANBUL
0850 255 0 212

DemirDöküm Klima Servisi

Demirdöküm kombi servisi

DemirDöküm klima servisi,  özellikle yaz aylarında daha sık kullanılan klimalar birçok farklı alanda kullanılabilmektedir. Klimalara yazın serinlemek, kışın ısınmak için kullanılan iklimlendirme cihazlarıdır. Özellikle serinleme konusunda çok fazla ilgi gösterilen klimaların bazı durumlarda arıza yapması söz konusudur. Bu nedenle klimalar çok fazla servis hizmetine ihtiyaç duyulan cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece arıza değil, aynı zamanda periyodik bakımlarının yapılması da hayati önem taşımaktadır. Hayati diyoruz, çünkü klimalar bakımları yapılmadığı ya da aksatıldığı zaman solunum yolu hastalıklarına neden olabilirler. Arıza ve bakım konularında mutlaka Demir Döküm klima servisi ile iletişime geçilmeli ve profesyonel destek alınmalıdır. Arızaların giderilmesi ve bakımların yapılması konusunda servis hizmeti çok önemlidir. Klimalarınızın sorunsuz bir şekilde bakımlarının yapılması ve arızalarının giderilmesi konusunda klima özel servisimizi tercih ederek yetkili servis kalitesinde hizmet alabilirsiniz.

DemirDöküm Klima Arıza ve Onarım

Klima servis hizmetlerinde en önemli konu, klima arızalarınızın başarılı bir şekilde arıza tespitinin yapılmasıdır. Bu konuda oldukça deneyimli ve sertifikalı teknik bir ekiple çalışan servisimiz en kısa sürede klima arızanızı tespit ederek hızlı bir şekilde klimanıza müdahale etmektedir. Çünkü arızanın nokta atışı tespit edilmesi, arızanın giderilmesi konusunda önemli bir avantaj sağlamaktadır. Sorunsuz bir şekilde arızaların giderilmesi konusunda başarılı bir şekilde hizmet veren Demir Döküm klima servisi firmamız kaliteli ve güvenilir hizmetin yanı sıra uygun maliyetler de sunmaktadır. Firmamız yetkili servis değildir ancak yetkili servis kalitesinde hizmet alabilirsiniz. Siz telefonu kapattıktan en geç 24 saat içerisinde teknik ekibimiz adresinizde size hizmet vermek için hazır bulunur. Klima arıza ve onarım konusunda tecrübeli teknisyenlerimiz yeni çıkan modellerde de sizlere kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir. Parça değişimi gereken durumlarda tamamen orijinal yedek parça kullanan teknik servisimiz, servis ve parça değişimi işlemleri için 1 yıl garanti vermektedir. 1 yıllık garanti süresi boyunca değişen parçadan dolayı tekrar bir arıza oluşması durumunda firmamız ücretsiz teknik servis hizmeti vermektedir.

Demir Döküm Klima Bakım

Hem yaz aylarında hem de kış aylarında sürekli kullanılan klimaların periyodik olarak bakımlarının yapılması cihazın daha uzun süreli kullanılması açısından büyük önem taşır. Klimalarınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için mutlaka bakımlarını yaptırmalı ve bu konuda profesyonel hizmet veren servislerden faydalanmalısınız. Klima bakımı için Demir Döküm klima servisi firmamızdan teknik destek almalısınız. Servisimizde işinin ehli uzmanlar tarafından bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu bakımlar sırasında cihazınızın tüm değerleri kontrol edilmekte ve iç ünite ile dış ünitenin temizliği yapılmaktadır. Klima bakımları genellikle yaz ve kış mevsimleri başlamadan önce yaptırılmalıdır. Bu mevsimlerde klimalarınız yoğun olarak çalışacaktır ve sorunsuz bir şekilde çalışması için de bakımının yapılması gerekmektedir.

DemirDöküm Klima Servisi İletişim

İstanbul ilindeki hangi ilçede olursanız olun klima bakım, onarım ve arıza hizmetlerinde Demir Döküm klima servisi olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Servisimizden hizmet almak için demirdokumkombiservisi.net/ internet sitemiz üzerinden arıza kayıt oluşturabileceğiniz gibi, 0850 255 0 212 müşteri hizmetleri telefonlarımızdan da bizlere ulaşarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis kaydınız oluşturulduktan sonra arıza kaydınız operatörlerimiz tarafından saha elemanlarımıza iletilir. Saha ekiplerimiz en geç 24 saat içinde sizlere adresinizde teknik destek hizmeti verirler.

Klima arıza, onarım ve bakım ciddiye alınması gereken durumlardır. Müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız ve bu bilinçle hareket eden teknik personelimiz sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vermek için telefonlarınızı bekliyor olacağız.

TIKLA ARA